טיול ג'יפים - יום במדבר


זהו יום טיול במדבר בהר הנגב.  נושאי הטיול מגוונים והם קשורים למדבר בעבר ועד היום. הטיול מתחיל/נגמר במצפה רמון או שדה בוקר.  להזמנת טיולי ג'יפים שלחו לנו הודעה

 

מכתש רמון ובקעת צין

טיול ג'יפים קלאסי המכסה את האתרים המובחרים של האיזור, מכתש רמון , בקעת צין . הטיול ג'יפים בנוי עם עצירות והסברים באתרים עיקריים לאורך המסלול הקשורים לסיפורו של מכתש רמון ובקעת צין. היציאה לטיול היא ממצפה רמון או שדה בוקר. הטיול בג'יפים לנדרובר סגורים. הטיול קל ומתאים לכל הגילים.

 

חקלאות עתיקה/חדשה במדבר

בטיול זה נבקר במפעלי חקלאות עתיקים. נראה שיטות עיבוד, השקייה, בורות מים, וכלים חקלאיים. בחלק השני נבקר במספר חוות חדשות בנגב ונראה את ההתחדשות המופלאה של חקלאות מודרנית במדבר. נבקר בחוות העוסקות בגידול גפנים ליין, מטעי זיתים, וחוות גבינות וכמובם שנטעם ממצוריהן. היציאה לטיול היא ממצפה רמון  או שדה בוקר. הטיול בג'יפים לנדרובר סגורים. הטיול קל ומתאים לכל מי שמתענין בנושא של חקלאות מדברית.

 

פולחן במדבר

שפר מזלנו ובאזורנו נשארו הרבה סימנים ועובדות של פולחן במדבר. בטיול זה נבקר באתרים כמו: מקדשים, מצבות, קברים עתיקים וציורי סלע. לפי הממצאים ננסה לפענח את רוחות האמונה שרווחו כאן מלפני כ 6000 שנה. הטיול ג'יפים בנוי עם עצירות והסברים באתרים עיקריים לאורך המסלול הקשורים לסיפורו של מכתש רמון ובקעת צין. היציאה לטיול היא ממצפה רמון או שדה בוקר. הטיול בג'יפים לנדרובר סגורים.

 הערות**

 מותנה במינימום של 5 מטיילים , כולל ארוחת צהרים, המחיר 280 שח לאדם